Zdě vložte informace o Vašem eshopu (adresa provozovny, kontakty atd.)
 
 
 

O Životě

Rodit se, žít a umírat, to je jen změna formy.

Zatímco jsem se domníval, že se naučím, jak žít, naučil jsem se, jak umírat.

Jak můžeš váhat? Riskuj! Vsaď se! Nedbej už na názory ostatních, na ty řeči. Udělej to nejtěžší na světě. Jednej sám za sebe. Podívej se pravdě do očí.

Užívej dne, možná je tvůj poslední...

Život je pes! Teď mě pokousal, ale jdu dál..

Zastavte život, chci vystoupit!!

Život je jak běh v rozvázaných botách. Dřív nebo později si beztak rozbiješ hubu.

Nejvíc na životě miluju tu rozmanitost - každý den mě nasere někdo jiný...

Vždycky se najde důvod proč žít, i když je to třeba jen vůně květin...

Užívejme života, dokud jej ještě nechápeme...

Když si člověk myslí že je ten nejhorší, měl by si uvědomit, že každý dělá chyby, Každý dělá věci, které nechce, kterých pak lituje....takový je život.

Když se ti sesype život jak domeček z karet neboj se ho postavit. A i když se sesype ještě několikrát věř, že si vezmeš ponaučení a vždy postavíš o něco pevnější základy.

Život je boj, který stejně nikdy nevyhrajeme..

Život je jen ubohou parodií na naše sny.

Je lepší zemřít pro něco než žít pro nic.

Mládí není období života, ale stav mysli. Nikdo nezestárne tím, že prožije řadu let. Lidé stárnou tím, jak opouštějí své ideály.

Život je umění kreslit bez možnosti gumovat.

Neříkejte, že nemáte dost času. Máte k dispozici úplně stejně hodin denně, kolik měl Michaelangelo, Kryštof Kolumbus, T.A.Edison, Albert Einstein nebo Winston Churchill.

Kdybyste měli co nevidět umřít a mohli jste si ještě naposledy zatelefonovat, komu byste zavolali a co byste mu řekli? Tak na co čekáte !!?

Čas je život. Nedá se vrátit ani nahradit. Marnit čas znamená marnit život. Ovládat svůj čas však znamená ovládat svůj život a plně ho využívat.

Každé ráno máme po zazvonění budíku úplně novou příležitost udělat v čase, který nám byl darován, to, co chceme. A po celý zbytek života budeme tento dar dostávat znovu a znovu.
Nenosím hodinky, protože vždy vím, že je teď a teď je tehdy, když bych to měl udělat.

Blaze tomu, kdo rád vzpomíná svých otců, kdo vesel baví posluchače o jejich činech, jejich velikosti, a s tichou radostí vidí sebe připojena na konec té krásné řady.

Příliš často dovolujeme všedním věcem v životě přerůst lepší stránku naší povahy, a proto je třeba, abychom aspoň jednou denně četli pár veršů, zazpívali si nebo se podívali na obraz.

Naše těla jsou zahrady, jež ošetřuje naše vůle zahradník. Ta rozhoduje o tom, co z nich vyroste.